Městská část Praha 18 – Úřad městské části Praha 18 zastoupený tajemnicí Úřadu městské části Praha 18 přijme zaměstnance na pracovní pozici

„Knihovník/ce“

s místem výkonu práce Praha, v platové třídě 9

Náplň práce:

  • komunikace se čtenáři a návštěvníky knihovny, zajištění výpůjčky a vrácení knih,
  • poskytování poradenské činnosti čtenářům při půjčování knih,
  • práce s knihovním fondem, zajištění akvizice nových knih a časopisů,
  • organizace a vedení knihovnicko-bibliografických lekcí pro žáky mateřských a základních škol,
  • vydávání nových čtenářských průkazů.

    Nabízíme:

    • práci v přátelském kolektivu
    • mentora během adaptačního procesu,
    • pružnou pracovní dobu,
    • 5 týdnů dovolené,
    • 5 dnů zdravotního volna,
    • možnost využití čtyřdenního pracovního týdne s volným pátkem dvakrát do měsíce,
    • narozeninový den (placené volno v den svých narozenin),
    • příspěvek na stravování,
    • příspěvek na volnočasové aktivity a MultiSport kartu,
    • příspěvek na penzijní připojištění,
    • cvičení pilates (dvakrát týdně),
    • mimořádné odměny,
    • příležitost k profesnímu rozvoji a vzdělávání.

      Požadavky:

      • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, nejlépe knihovnického směru
      • velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office, sociální sítě), znalost práce v knihovním
        systému Tritius výhodou,
      • zájem o literaturu, dobrá orientace v české i světové literatuře,
      • velmi dobrá znalost českého jazyka,
      • velmi dobré vyjadřovací schopnosti, příjemné a vstřícné vystupování,
      • praxe v oboru a veřejné správě výhodou,
      • zkušenosti s realizací aktivit pro mládež, dospělé nebo seniory výhodou,
      • kreativita, pečlivost, spolehlivost,
      • schopnost samostatné i týmové práce,
      • ochota a chuť se dále vzdělávat.

        Pracovní poměr:

        • doba neurčitá, plný pracovní úvazek (40 hodin týdně)
        • Předpokládaný vznik pracovního poměru: dle dohody

          Další informace o pozici:

          Vyhlašovatel si vyhrazuje právo tuto nabídku volné pracovní pozice kdykoliv zrušit

          Strukturovaný životopis zašlete nejpozději do 23. 5. 2024 na adresu: Úřad městské části Praha 18, Bechyňská 639, 199 00 Praha 9 nebo na e-mail: lucie.rychecka@letnany.cz.

            Kontakt: Lucie Rychecká, tel.: 284 028 215, e-mail: lucie.rychecka@letnany.cz.