Skip to content Skip to footer
Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Setkání s autorkou knihy Meia

5. února, 9:30 - 11:30

Přijďte se seznámit… Tentokrát to bude nejen o knize, ale o pěti principech, které nám mohou pomoci pohlížet na náš život jiným pohledem.

Příběh dívky Mei, která přichází z paralelního světa a Lexy, introvertního kluka dnešní doby, přináší do našeho života zajímavé podněty k zamyšlení.
Je náš život v rovnováze? Kdo a jak nám může pomoci? Dokážeme najít hranice? Co je pravda a co je fantazie?

Pokud vám připadá, že jste zahlceni povinnostmi a prací, může vás tato kniha inspirovat.

Kniha Meia přináší formou magického příběhu návody, jak je možné nahlížet novým způsobem na život. Ukazuje konkrétní náměty k tomu, jak postupovat, abychom více vnímali štěstí a radost. Tento příběh můžeme prožít jen jednou, při četbě, ale k principům, se kterými pracuje se můžeme vracet každý den. Svět se změní k lepšímu spolu s každým z nás.

O autorce:

Autorka knihy Meia – Táňa Theia Vencovská

Působila v oblasti vzdělávání v různých pozicích, jako lektorka, manažerka a řešitelka projektů. Provozuje praxi v oblasti biorezonance, kde se věnuje harmonizaci energetického systému člověka, vede kurz Atributy pro šťastný život a působí mimo jiné také jako mentor a poradce, provází řadu lidí na cestě k vědomému a tvořivému životu. Textová část knihy je doplněna řadou ilustrací a intuitivně malovaných obrazů autorky.

Podrobnosti

Datum:
5. února
Čas:
9:30 - 11:30

Pořadatel

Městská knihovna v Praze

Místo konání

Ústřední knihovna, klubovna
Mariánské náměstí 98/1
Praha 1, Česká republika

Přihlašování na tuto akci je uzavřeno